Nebude to dlouho trvat a v kalendáři uvidíme svátek svatého Mikuláše, který si v našem městě po dvouleté přestávce znovu užijeme při Valašském mikulášském jarmeku. Pro rodiny s malými dětmi je to v tomto čase určitě obzvlášť atraktivní téma rozhovorů. Na co se těší vaše ratolesti? Na setkání s hodným Mikulášem, na andělské pohlazení nebo spíš čertovské dovádění? Aby jim čekání na jarmek lépe uteklo, mohou se zapojit do výtvarné soutěže, kterou pro ně vyhlašuje Klobucké íčko. Uzávěrka bude ve středu 30. listopadu, výherci obdrží pěkné ceny.

„Soutěž Čertovské malování je otevřená dětem každého věku. Stačí přinést do infocentra obrázek, na kterém malí autoři zachytí, jak se těší na jarmek. Kdo si bude chtít soutěžní dílo namalovat u nás v infocentru, může klidně přijít tvořit za námi. Od každého účastníka přijmeme do soutěže jeden výkres o velikosti A4. Děti s jejich obrázky vyfotíme a zveřejníme v galerii na sociálních sítích a webu města. Před jarmekem pak vylosujeme vítěze, které odměníme čertovskými kornouty a dalšími dárky. Tak se s námi pojďte těšit,“ pozvala Sandra Novotná Kollerová z Klobuckého íčka.

Losovat se bude ve čtvrtek 1. prosince, a to podle nadcházejících kategorií:

  1. školka
  2. školáci na 1. stupni
  3. školáci na 2. stupni
  4. ostatní, kteří se ještě cítí být dětmi.

Prosíme rodiče, aby soutěžní obrázky ze zadní strany doplnili o informace o jméně a věku autora a také o své kontaktní údaje.

Lenka Zvonková, tisková mluvčí

Translate »